Minister Skarbu Państwa dołączył do Akcji: Dobry Pracodawca!

29.08.2015, źródło: www.clearcom.pl

Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa objął patronatem honorowym małopolską Akcję: Dobry Pracodawca. Tym samym dołączył do Władysława Kosiniaka-Kamysza, Ministra Pracy i Polityki Społecznej, Marka Sowy, Marszałka Województwa Małopolskiego, Jerzego Millera, Wojewody Małopolskiego oraz Loży Małopolskiej Business Centre Club.

Akcja: Dobry Pracodawca, ma na celu wyróżnienie najlepszych pracodawców w Małopolsce tytułem Dobrego Pracodawcy 2015. Wydarzenie organizowane jest przez Ingeus, firmę specjalizującą się w aktywizacji zawodowej, we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie oraz czterema urzędami pracy z powiatu bocheńskiego, nowotarskiego, krakowskiego i Krakowa.

 

W Małopolsce swoją główną siedzibę ma ponad 30 spółek z udziałem Skarbu Państwa. Wiele z przedsiębiorstw nadzorowanych przez Ministerstwo Skarbu Państwa działa również na terenie województwa małopolskiego. - Bardzo cieszymy się z przyjęcia patronatu honorowego Ministra Skarbu Państwa. Spółki nadzorowane przez MSP zatrudniają ponad 300 tysięcy osób w całej Polsce. Z naszego doświadczenia wynika, że jako lokalni pracodawcy, dbają o wysoką jakość zatrudnienia swoich pracowników.

 

Wierzymy, że przyjęcie patronatu przez Ministra Skarbu Państwa zachęci nadzorowane spółki do udziału w Akcji – mówi Anna Karaszewska, dyrektor generalna Ingeus Polska, organizatora Akcji: Dobry Pracodawca.

W Akcji: Dobry Pracodawca mogą uczestniczyć wszystkie przedsiębiorstwa, które zatrudniają pracowników na terenie województwa małopolskiego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby dołączyć do Akcji, należy wypełnić zgłoszenie na stronie internetowej www.dobry-pracodawca.pl i opisać, dlaczego firma zasługuje na tytuł Dobrego Pracodawcy 2015. Kolejnym etapem jest spotkanie z przedstawicielami Kapituły i zaprezentowanie firmy.

 

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca września. Laureaci zostaną wyłonieni przez Kapitułę Akcji: Dobry Pracodawca, do której należą: Organizator (Ingeus) oraz Partnerzy - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz cztery urzędy pracy w Małopolsce: powiatu bocheńskiego, krakowskiego, Krakowa i nowotarskiego. Finał pierwszej edycji Akcji: Dobry Pracodawca odbył się na początku marca br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, wyróżnionych zostało 30 małopolskich pracodawców.   

 

 

 

Więcej informacji:

Natalia Jungrav

nj@clearcom.pl

+48 606 949 167

Tagi:

  • Andrzej Czerwiński, Minister Skarbu Państwa, Dobry Pracodawca, Business Centre Club
blog comments powered by Disqus