Ankieta dla mieszkańców osiedla Ruczaj

27.02.2016, źródło: Projekt Kampus

Jesteśmy grupą otwartych i kreatywnych studentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego związanych ze stowarzyszeniem All in UJ. Chcemy tchnąć w Kampus 600-lecia odnowienia UJ oraz w osiedla na Ruczaju ducha wspólnoty.

obrazek

Projekt Kampus

 

Dlatego bierzemy udział w konkursie Zwolnieni z Teorii. Nasza grupa tworzy Projekt Kampus, czyli inicjatywe, która ma połączyć mieszkańców pobliskich osiedli i studentów zdobywających wiedzę na kampusie. Prosimy Państwa o udział w naszej ankiecie, dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować problemy społeczne na Ruczaju i skopić się na najważniejszych aspektach oraz zaplanować działania. Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na fb: https://www.facebook.com/ProjektKampusUJ/ bierzemy udział w konkursie Zwolnieni z Teorii. Nasza grupa tworzy Projekt Kampus, czyli inicjatywe, która ma połączyć mieszkańców pobliskich osiedli i studentów zdobywających wiedzę na kampusie. Prosimy Państwa o udział w naszej ankiecie, dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować problemy społeczne na Ruczaju i skopić się na najważniejszych aspektach oraz zaplanować działania. Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na fb: https://www.facebook.com/ProjektKampusUJ/

Dlatego bierzemy udział w konkursie Zwolnieni z Teorii. Nasza grupa tworzy Projekt Kampus, czyli inicjatywe, która ma połączyć mieszkańców pobliskich osiedli i studentów zdobywających wiedzę na kampusie.

 

Prosimy Państwa o udział w naszej ankiecie, dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować problemy społeczne na Ruczaju i skopić się na najważniejszych aspektach oraz zaplanować działania.

 

 

 

 

 

 

 

Link do ankiety (TUTAJ

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na fb (TUTAJ

Tagi:

  • projekt kampus, kampus uj, all in uj, studenci, ankieta, ruczaj, kampus 600 lecia uj, uniwersytet jagielloński, kampus 600-lecia odnowienia uj, osiedle ruczaj
blog comments powered by Disqus