Noc Sylwestrowa inna niż wszystkie

20.12.2012

Nowe wspaniałe miejsce, miejsce niezwykłe, nieznane, wciąż do odkrycia - miejsce, gdzie Bal Sylwestrowy musi się udać. Teatr Hothaus zaprasza na Bal Sylwestrowy wszystkich, którzy nie mają ochoty na stereotypowe bale w wykwintnych salach.

obrazek

Teatr Hothaus ul. Babińskiego 29

Jeżeli nie masz ochoty na przedsylwestrowe wariactwo i całe zadęcie „jedynej nocy” Cię nie interesuje; drżysz na samą myśl o wizycie  u fryzjera, kosmetyczki czy galerii handlowej; źle się czujesz, gdy na wielkim białym talerzu podają ci przekąskę wielkości ziarna grochu, a Ty udajesz, że Ci to smakuje; nie masz partnera albo partnerki, a wiesz, że na siłę szukać ich nie będziesz; masz za mało miejsca żeby urządzić sylwestra w domu – to dołącz do nas i baw się, jak chcesz!

 

Z Teatrem Hothaus możesz spodziewać się niekonwencjonalnego miejsca, ciekawych ludzi, niespodziewanego obrotu wydarzeń. Możesz być pewien, że będziesz robić rzeczy, których do tej pory nie robiłeś – bez zbędnego zadęcia i sztuczności!

 

Atrakcją specjalną wieczoru będzie dowcipny i bardzo interaktywny koncert, performans, wspólne „hopsasa” w dawnym i nowym stylu. Wszystko to przy tanecznej muzyce DJ F51. Przychodząc do Teatru Hothaus, zapomnij o konwencjonalnym Sylwestrze. Tu wszystko może się  zdarzyć. Na pewno musisz chcieć się spotkać i przeżyć tę noc ze wszystkimi, którzy pojawią się w ostatnią noc 2012 roku.

 

Cena wynosi 220 zł od pary lub 110 zł od singli. Tylko rezerwacja potwierdzona wpłatą na konto lub w kasie Teatru do dnia 26.12.2012 jest równoznaczna z wpisaniem na listę gości.

Spotkanie rozpoczyna się 31 grudnia o godzinie 20:00 w Teatrze Hothaus  na ul. Babińskiego 29 (Budynek teatru na terenie Szpitala w Kobierzynie).

Prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres arsharter@arsharter.pl
Szczegółowe informacje: arsharter@arsharter.pl lub pod nr tel. 606 60 35 60 lub 605 050 074

Tagi:

  • fundacja hothaus, sylwester, szpital babińskiego
blog comments powered by Disqus