Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Europejce, ale baliście się zapytać

05.01.2013

Europejka Klub Kobiet Wyjątkowych zaprasza 5 stycznia na Dzień Otwarty. Organizatorzy przygotowali masę atrakcji zarówno dla rodziców, jak również dla ich pociech.

Dzień Otwarty w Klubie Europejka (Centrum Handlowe przy osiedlu Europejskim) będzie pełen atrakcji. Każdy jest tu mile widziany – ci, którzy są zainteresowani ofertą klubu, a więc twórczym i aktywnym spędzaniem czasu wolnego, ale także ci, którzy zechcą po prostu przyjść na kawę.

 

Wyjątkową ofertę przygotowano dla dzieci, które na własne oczy (i dłonie) będą mogły sprawdzić, jakie zajęcia oferuje Europejka. Odbędzie się zatem przygotowywanie prezentów dla dziadków, ze względu na zbliżające się Dni Babci i Dziadka, robienie mydeł, kulek na korale z filcu, zawieszek metodą decoupage, malowanie podkoszulek i wiele innych atrakcji.


Ci, którzy są zainteresowani uczestniczeniem w przygotowywanych przez Klub warsztatach, będą mogli osobiście zapytać instruktorów o wszystkie szczegóły. Spotkanie będzie także okazją do zapisów na regularnie odbywające się zajęcia, jak i uzyskania informacji o ofertach na zbliżające się ferie. Organizatorzy z chęcią opowiedzą o półkoloniach dla dzieci, jak i dalszych, nie mniej jednak interesujących, planach.

Tagi:

  • europejka, klub kobiet wyjątkowych, dzień otwarty, warsztaty, ferie
blog comments powered by Disqus