Warsztaty dla dziecka i taty w Europejce

27.12.2012

Pierwsze niedzielne warsztaty z tatą w Europejce za nami. Rezultat? Dinozaur, dwa węże, ważka, duma rodziców i uśmiechnięte twarze dzieci.

obrazek

fot. Klaudyna Schubert

 

 

 

 

 

 

 

Instrukcja na zrobienie eko zabawek jest bardzo prosta. Wystarczą pojemniki z jajek, trochę filcu, wstążeczka, farbki. Lub przyjście do klubu Europejka, gdzie w niedzielę odbyły się pierwsze warsztaty dla taty z dziećmi.

 

 

 

 

Mimo że warsztaty adresowane są dla ojców, nie zabrakło także mamy. Europejka zaprasza obu rodziców do konstruktywnego spędzania czasu wraz z dzieckiem. Czemu zatem warsztaty adresowane są do ojców? Wydaje się to bowiem rozwiązanie najkorzystniejsze dla wszystkich stron. Mama ma chwile wolnego dla siebie, tata czuje się swobodnie i pomaga dziecku się rozwijać, a dzieciaki mają świetną zabawę!


 


 

Frekwencja na pierwszych warsztatach nie była liczna, nie przeszkodziło to jednak zarówno świetnej zabawie, jak również twórczym sukcesom. Stworzonka, pomalowane farbkami, z oczkami i językami z filcu i papieru, sprawiły radość dzieciom i przysporzyły dumy ich rodzicom. O kolejnych niedzielnych zajęciach dla rodziców z dziećmi będziemy informować wkrótce!


 

   v

Tagi:

  • zajęcia, dzieci, niedziela, tata, europejka
blog comments powered by Disqus