Relaks w ogrodach Oliwii - zredukuj stres z Fundacją Hothaus

02.01.2013

"Relaks w ogrodach Oliwii" to warsztaty ukierunkowane na odprężenie i zredukowanie stresu, zmniejszenie napięć oraz regenerację ciała i umysłu.

Zajęcia w równym stopniu będą koncentrować  się na rozgrzaniu i rozluźnieniu mięśni i ścięgien, co na wykorzystaniu technik teatru wyobraźni dla odprężenia umysłu i oczyszczenia myśli. Celem jest nabieranie dystansu, oddalenie się  od stresujących sytuacji, uwolnienie się od wybiegania myślami w przyszłość. To moment, który niesie możliwość efektywnego wypoczynku.

 

Podczas zajęć wykonywane są starannie dobrane ćwiczenia rozgrzewająco rozciągające, koncentracja kierowana jest na poszczególne części ciała. Następnie, dzięki technikom teatru wyobraźni, rozluźniamy umysł, wyciszamy emocje, normalizujemy oddech. Dzięki technikom relaksacyjnym można zobaczyć, jak zmienia się jakość naszego życia, obserwować  zmiany zachodzące w ciele i umyśle.

 

W zabieganiu i stresie trudno pozwolić sobie na relaks, odprężenie, nabranie dystansu. Prowadząca, Oliwia Jakubik, proponuje wykorzystanie dostępnych technik i sposobów dla wszystkich, którzy zechcą odwiedzić  zajęcia, gdzie podczas regularnej praktyki relaksu zyskujemy większą świadomość swoich myśli, emocji i ciała, co pozwala reagować adekwatnie we wszystkich sytuacjach życia codziennego.

 

Fundacja Hothaus zachęca do uczestnictwa w zajęciach: „Zrób to dla Siebie. W małej, kameralnej grupie, dzięki spokojnej atmosferze, pod okiem doświadczonego trenera - pozwól sobie odpocząć.”

 

Dzięki warsztatom relaksacyjnym:

- uspokoisz natłok myśli

- poprawisz zdolność koncentracji

- nauczysz się rozluźniać ciało

- poprawisz swoje samopoczucie

- zredukujesz poziom stresu

- wzmocnisz swój wewnętrzny spokój

- rozwiniesz umiejętność relaksu i odpoczynku

- poznasz metody i techniki relaksacyjne

- podniesiesz jakość swojego życia

 

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 17:00 – 18:30

Cena: 25zł pojedyncze zajęcia / 80 zł karnet na 4 zajęcia

Przy zgłoszeniu na mail arsharter@arsharter.pl lub pod nr. tel. 606 603 560 należy podać: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy, adres mailowy

Zajęcia odbywają się w budynek teatralnym przy ul. Babińskiego 29

Tagi:

  • fundacja hothaus, zajęcia, warsztaty, relaks, ogrody oliwii, szpital babińskiego
blog comments powered by Disqus