Aktywna zima w mieście w Centrum Kultury Ruczaj

03.01.2013

Centrum Kultury "Ruczaj" w czasie ferii zimowych oferuje bezpłatną "Zimę w mieście". Dzieci w wieku 7-13 lat będą miały okazję twórczo spędzić czas wolny. Codziennie nowe zajęcia, a atrakcji bez liku!

„Zima w mieście” w tym roku odwiedzi nas w dniach 14 – 25 stycznia 2013 r. Wówczas, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 15.00, rodzice będą mogli zaktywizować swoje dzieci i zapewnić im moc emocji w czasie ferii zimowych.

 

Poniedziałkową propozycją są animacje ruchowe, obejmujące gry i zabawy integracyjne oraz chustę klanzy. Wtorek dzieci spędzą dzień teatralnie i filmowo. W planie wizyty w Kinoteatrze "Wrzos", a tam spektakl teatralny, warsztaty oraz projekcja filmowa. Środa stoi pod znakiem polskich tradycji kolędniczych – nie zabraknie inscenizacji i konkursów. Czwartkowe wycieczki po Krakowie obejmą wizyty w pracowni witrażu oraz zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem. Sportowe piątki obejmą zabawy na śniegu, a w przypadku złych warunków atmosferycznych – projekcję filmową. Odbędzie się także ogłoszenie wyników konkursu i oficjalne zakończenie turnusu.Ponadto Centrum Kultury „Ruczaj” oferuje zajęcia plastyczne "Sztuka na co dzień" oraz zajęcia z tańca nowoczesnego. Plan dnia przedstawia się następująco: w godzinach 10.00 – 12.15 plastyka i taniec nowoczesny, potem krótka przerwa i do godziny 15 – program jak wyżej, w zależności od dnia tygodnia.

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Dodatkowo, dzieci otrzymują od parafii soki i drożdżówki.

Tagi:

  • ck ruczaj, zima, ferie, zajęcia, dzieci
blog comments powered by Disqus