Klub Podróżnika: Południowy Kaukaz z dzieckiem w plecaku

07.01.2013, źródło: ckruczaj.pl

31 stycznia (czwartek) Klub Podróżnika, działający przy Centrum Kultury "Ruczaj", zaprasza na spotkanie z Konradem Tulejem i Beatą Rudnik-Tulej, którzy - jako rodzice 7-letniego Mikołaja - realizują projekt podróżniczo-wspinaczkowy "Z dzieckiem w plecaku".

W ramach projektu wraz z synem przemierzają świat i zdobywają najwyższe szczyty Kaukazu. Prelegent opowiada: Kaukaz jest magiczny i nie sposób jest oprzeć się jego czarowi. Gruzja, Armenia, Azerbejdżan i Górski Karabach. Jako rodzina backpackerów, autostopowiczów i sympatyków górskich wspinaczek byliśmy na Południowym Kaukazie dwukrotnie i czujemy się tam jak u siebie w domu. Ekipa z dzieckiem w plecaku zaprasza na Południową stronę "Planety Kaukaz".


W programie spotkania przewidziane są: premiera filmu z Południowego Kaukazu, dyskusja z udziałem podróżników, a także degustacje potrawy regionalnej oraz herbaty.

 

Klub Podróżnika, działający przy Centrum Kultury „Ruczaj”, organizuje spotkania w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 18.30. Zaprasza  osoby, które odbyły interesującą wyprawę, naukowców, poszukiwaczy przygód i prawdziwych globtroterów. Wykłady są wzbogacane prezentacją slajdów lub filmów, pokazem pamiątek, stroju, zdjęć, muzyki, śpiewu itp.

 

Organizatorzy Klubu Podróżnika, opisując przyświecające im idee, pytają: Co może sprawić większą przyjemność niż poznawanie innych ludzi, kultur, religii, pokonywanie nieprzyjaznego środowiska: pustyni, gór, oceanu, dżungli? Jeśli i Ty twierdzisz, że „nic” - koniecznie przyjdź i posłuchaj opowieści oraz doświadczeń gości Klubu!

Tagi:

  • ck ruczaj, klub podróżnika, kaukaz
blog comments powered by Disqus