Wydarzenia

Cud narodzin... teatru

22.12.2012

W niezwykle sympatycznej i ciepłej atmosferze odbyło się spotkanie wigilijne w budynku teatru Szpitala Babińskiego. Czas świętowania Bożego Narodzenia zbiegł się z otwarciem w tym miejscu nowej siedziby Teatru Hothaus. czytaj dalej »

Noc Sylwestrowa inna niż wszystkie

20.12.2012

Nowe wspaniałe miejsce, miejsce niezwykłe, nieznane, wciąż do odkrycia - miejsce, gdzie Bal Sylwestrowy musi się udać. Teatr Hothaus zaprasza na Bal Sylwestrowy wszystkich, którzy nie mają ochoty na stereotypowe bale w wykwintnych salach. czytaj dalej »

Czary Merry Christmas w Bonarce

19.12.2012

Na najmłodszych klientów w Bonarce czeka nie lada przygoda - wizyta w miasteczku Mikołajowo. Możliwość świątecznego podarunku mają też okazję otrzymać dorośli. czytaj dalej »

Krakowski Alarm Smogowy

17.12.2012

Od kilku dni w Krakowie mówi się, że smog dusi Małopolskę. Wiadomo o tym nie od dziś. Poziom zanieczyszczenia powietrza stał się jednak alarmowy i kilkukrotnie przekracza dopuszczalne normy. Krakowianie podnoszą Krakowski Alarm Smogowy. czytaj dalej »

Awaria(ns) na Scenie Tęcza

14.12.2012

Scena Tęcza zaprasza 20 grudnia, w czwartek, o godz. 20.00 na przedświąteczny, pełen niespodzianek koncert zespołu THE AWARIANS! czytaj dalej »

Spotkanie wigilijno-teatralne w nowej siedzibie Hothausu

13.12.2012

Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego oraz Teatr Hothaus serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na wspólny Wieczór Wigilijny. czytaj dalej »

Spotkanie z Szalonym Naukowcem

12.12.2012

Ośrodek Twórczego Rozwoju Dla Dzieci i Młodzieży "Bystrzak" zaprasza na spotkanie z Szalonym Naukowcem. czytaj dalej »

banner

Idą Święta w CK Ruczaj!

11.12.2012

Jeśli szukasz pomysłu na ozdoby choinkowe, inspiracji w dekorowaniu stołu wigilijnego, ciekawych materiałów do zrobienia stroików, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. czytaj dalej »

Grudniowe warsztaty dla wyjątkowych kobiet

07.12.2012

Europejka - Klub Kobiet Wyjątkowych zaprasza na świąteczne warsztaty. W grudniu znajdziemy wiele ciekawych ofert dla kobiet oraz dla dzieci. czytaj dalej »

Szczęśliwe Pychowice z Mikołajem

05.12.2012

Mikołajki zbliżają się dużymi krokami. Już jutro Św. Mikołaj będzie czekał na wszystkie grzeczne dzieci na terenie Apartamentów Zakrzówek przy ul. Sodowej 7. czytaj dalej »

Najlepsze z najlepszych - zdjęcia konkursowe National Geographic

03.12.2012

Zaskakujące, niesamowite, perfekcyjne - takimi przymiotnikami można śmiało określić zdjęcia, jakie będzie można obejrzeć w Bonarce od 1 do 6 grudnia. czytaj dalej »

Konkurs Szopek Krakowskich po raz 70!

03.12.2012

Co prawda, Ruczaj jeszcze nie doczekał się odrębnego konkursu szopek, ale to wydarzenie jest stałym punktem w kalendarzach wszystkich pokoleń krakowian. Muzeum Historyczne Miasta Krakowa obchodzi w tym roku ważny jubileusz: 6 grudnia 2012 roku Konkurs Szopek Krakowskich odbędzie się po raz 70! czytaj dalej »

IV Turniej Koreańskich Sztuk Walk

02.12.2012

Krakowska Szkoła Koreańskiego Stylu Walki Hapkido oraz Krakowska Akademia Taekwon-do serdecznie zapraszają na IV Mikołajkowy Turniej Koreańskich Sztuk Walki. czytaj dalej »

Bezstresowe Mikołajki w Centrum Rozwoju Bez Stresu

01.12.2012

15 grudnia Centrum Rozwoju Bez Stresu organizuje Mikołajki pod hasłem "Bezstresowe święta w każdym domu". Naładuj akumulatory przed zimą! czytaj dalej »

Świąteczne Targi Rękodzieła w Solvay'u

01.12.2012

Oznaką zbliżających się Świąt są pojawiające się na każdym kroku bożonarodzeniowe ornamenty. Najpiękniejsze z nich to zazwyczaj te, w które włożono najwięcej pracy i starań - własnoręczne. czytaj dalej »

Facebook