Wydarzenia

Coraz tłoczniej na park&ride

29.11.2012

Ponad tydzień temu "Gazeta krakowska" pisała, że na pierwszym parkingu typu park&ride w Krakowie zieje pustką. Znajdowało się tam wówczas nie więcej niż 20 aut. Sprawdziliśmy, jak ta sytuacja wygląda dzisiaj. czytaj dalej »

Koncert BBZ na Scenie Tęcza

25.11.2012

W najbliższy czwartek 29 listopada na Scenie Tęcza (ul. Praska 52) odbędzie się koncert BBZ. Nazwa zespołu pochodzi od inicjałów nazwisk założycielek grupy: Dominiki Bujas, Joanny Bielskiej oraz Luizy Zając. czytaj dalej »

Bezpłatne badania USG dla maluchów

22.11.2012

W najbliższą sobotę i niedzielę (24 i 25 listopada) w Centrum Handlowym Bonarka pojawi się specjalny ambulans Fundacji Ronalda McDonalda, w którym rodzice maluchów w wieku od 9 miesięcy do 6 roku życia będą mogli wykonać swoim pociechom bezpłatne USG. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja zgłoszeń. czytaj dalej »

Kino Odkrywców Historii

21.11.2012

Kino Odkrywców Historii w CK Ruczaj to cykl filmów i debat nt. współczesnej historii Polski. Odbywa się w każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 18:45. Projekt realizowany jest we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej. czytaj dalej »

ZOSTAŃ MISTRZEM - szansa na sprzęt sportowy dla młodych piłkarzy Pogoni Skotniki!

21.11.2012

W poniedziałek, 19 listopada wystartowało głosowanie internetowe, które będzie wielką szansą dla klubu sportowego OSKF "POGOŃ" SKOTNIKI na sprzęt wart nawet 12000 złotych czytaj dalej »

Żyję bez stresu - konkurs Centrum Rozwoju Bez Stresu

17.11.2012

Centrum Rozwoju Bez Stresu organizuje konkurs na grafikę ?Żyję bez stresu?. Termin nadsyłania prac konkursowych mija 25 listopada. czytaj dalej »

Otwarcie pętli tramwajowej na Ruczaj

17.11.2012

Po długim czasie oczekiwania dzisiaj rusza nowy rozkład jazdy. Zmianie ulegają niemal wszystkie linie autobusowe i tramwajowe. Główne wydarzenie temu towarzyszące to otwarcie nowej pętli przy ul. Czerwone Maki. Tę wczoraj oficjalnie otworzył prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. czytaj dalej »

banner

Scena Moliere łączy pokolenia

13.11.2012

Stowarzyszenie Scena Moliere zaprasza osoby, które ukończyły 60 rok życia zwłaszcza z dysfunkcją wzroku oraz młodzież chorującą na cukrzycę do udziału w projekcie "Legendy Krakowa Łączą Pokolenia". czytaj dalej »

Znamy nowy rozkład jazdy

10.11.2012

Znany już jest całkowicie nowy plan komunikacji miejskiej. Częstotliwość i trasy niemal wszystkich linii ulegają zmianie. Warto się zapoznać z rozkładem. będzie funkcjonować już od 17 listopada. czytaj dalej »

Święto niepodległości bez tramwajów w centrum

09.11.2012

11 listopada tradycyjnie na Wawelu odbędą się uroczystości związane z obchodem ?Święta Niepodległości?. Pochód przejdzie trasą od Wawelu do placu Matejki, więc zmiany komunikacyjne obejmą centrum miasta. Dla tych, którzy tego dnia będą korzystali z tramwajów i autobusów w stronę centrum, podajemy zmiany i kursy wszystkich linii. czytaj dalej »

Ulica Tyniecka otwarta od kilku dni

09.11.2012

Coraz mniejsze korki na Ruczaju to efekt otwarcia kolejnych ulic. Nowy rozkład jazdy i ponowne uruchomienie linii tramwajowej na Ruczaj już od 17 listopada. czytaj dalej »

Krakowska Resursa Obywatelska - Święto Niepodległości na Scenie Tęcza

07.11.2012

W dniu 11 listopada, z okazji Święta Niepodległości, na Scenie Tęcza odbędzie się Krakowska Resursa Obywatelska. Niezwykle bogaty program obfituje w liczne wydarzenia. czytaj dalej »

Toast dla Rzeczypospolitej w CK Ruczaj

05.11.2012

10 listopada Centrum Kultury Ruczaj zaprasza na huczne obchody Święta Niepodległości. Można spodziewać się niemałych atrakcji dla małych i dużych. Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursie z tej okazji. czytaj dalej »

Tramwaje i autobusy na Wszystkich Świętych

28.10.2012

1 listopada, tj. w dniu Wszystkich Świętych rozkład jazdy komunikacji miejskiej ulega zmianie. Specjalnie dla internautów, którzy tego dnia będą korzystali z tramwajów i autobusów, podajemy zmiany i kursy wszystkich linii, nie tylko te w obrębie Ruczaju. czytaj dalej »

Konfederacka 4 - strawa dla ciała i dla ducha

19.10.2012

Konfederacka 4, czyli kawiarnia i wine bar, w bardzo szybkim tempie podbiła serca krakowian. W tym nowym miejscu na starych Dębikach można zażyć niebanalnej strawy - tej dosłownej, jak i tej duchowej. Do tego niezbędny łyk wina. Jakiego? Tych w Konfederackiej jest aż nadto. czytaj dalej »

Facebook