Sport

EA SPORTS wraz Kubą Błaszczykowskim szukają piłkarskich talentów!

18.04.2013

W ramach kolejnej odsłony kampanii EA SPORTS FIFA 13 Zostań Mistrzem 9 kwietnia 2013 r. wystartowały dwa nowe konkursy: "Odkrywamy piłkarskie talenty" oraz "Najlepsze bramki FIFA." Konkursy skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat. czytaj dalej »

Nowa profesjonalna akademia piłkarska dla dzieci - KSPN "Pogoń"

04.01.2013

2 stycznia ruszył nowy, szeroki projekt szkoleniowo-społeczny, który obejmie m.in. część grup młodzieżowych Pogoni Skotniki. Jego pomysłodawcą i twórcą jest koordynator klubowych grup młodzieżowych - Przemysław Dobroch. czytaj dalej »

Konkurs Zostań Mistrzem EA Sports rozstrzygnięty! Sukces szkółek piłkarskich z Krakowa

04.01.2013

Oficjalne wyniki konkursu, w którym uczestniczyło 160 drużyn z całego kraju, ogłosiły duży sukces dwóch drużyn z Krakowa i okolic. czytaj dalej »

Dwa kółka vs. cztery kółka. Jak rowerzyści radzą sobie na Ruczaju i w okolicach?

27.12.2012

Niedawno przyszła zapowiedziana od dawna zima. Spadł śnieg, jezdnie zrobiły się śliskie, chodniki oblodzone, trawniki białe. Dziś jest ciepło i rower porusza się w błotnej breji. Ci, którym pogoda nie straszna i zawzięcie nie chcą porzucić dwóch kółek, mówią o swoich doświadczeniach. czytaj dalej »

Perfekcyjna jazda Błażusiaka w Mistrzostwach Świata Superenduro w Łodzi

08.12.2012

Na oczach rozentuzjazmowanej widowni podczas serii Mistrzostw Świata Superenduro w Łodzi, Tadeusz Błażusiak kontynuuje nieprzerwane pasmo zwycięstw, zwyciężając dwa z trzech finałów GP Polski. czytaj dalej »

Gdzie na narty w tym sezonie? Przedstawimy kilka ciekawych miejsc na szusowanie!

07.12.2012

W tym tygodniu w Krakowie pojawiły się pierwsze opady śniegu. Mimo że na ulicach miast sprawiają kłopoty i są czym prędzej usuwane, są miejsca, gdzie każda "porcja" śniegu cieszy mieszkańców i turystów. Małopolska Organizacja Turystyczna przygotowała Małopolski Serwis Narciarski. czytaj dalej »

II Mistrzostwa Młodzieży w Szachach

03.12.2012

Centrum Sportu i Kultury "Sidzina" zaprasza 8 grudnia na II Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży Szkolnej Dzielnicy VIII Dębniki w Szachach. czytaj dalej »

banner

Turniej Cheer Girls w Skawinie

26.11.2012

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza do wzięcia udziału w VIII Otwartym Turnieju Zespołów Cheerleaders o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skawina. czytaj dalej »

Nabór młodzieży do KS Pogoń-Skotniki

03.11.2012

Klub Sportowy Pogoń-Skotniki prowadzi nieustający i nieograniczony nabór zawodników do wszystkich drużyn młodzieżowych swojej Akademii Piłkarskiej. czytaj dalej »

Nadciąga nowa forma fitnessu

02.11.2012

Centrum Sportu i Rekreacji Cascada, jeden z prężniej działających ośrodków na terenie Ruczaju, oferuje zajęcia z nowej formy aerobiku, zyskującej na popularności już także w Polsce ? bokwy. czytaj dalej »

Dołącz do "grupy 100" Stowarzyszenia "Pogoń Skotniki"

02.11.2012

Osiedlowe Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Pogoń Skotniki", czyli największy klub sportowy działający w obrębie VIII dzielnicy, poszukuje osób, którym los Klubu nie jest obojętny i którzy są gotowi wesprzeć go, otrzymując w zamian liczne korzyści. czytaj dalej »

Facebook