Dołącz do "grupy 100" Stowarzyszenia "Pogoń Skotniki"

06.11.2012, źródło: MU

Osiedlowe Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Pogoń Skotniki", czyli największy klub sportowy działający w obrębie VIII dzielnicy, poszukuje osób, którym los Klubu nie jest obojętny i którzy są gotowi wesprzeć go, otrzymując w zamian liczne korzyści.

Klub kieruje apel do sympatyków Stowarzyszenia: „Na blisko 63-letnią historię klubu pracowało wielu działaczy, zawodników oraz kibiców. W dalszym ciągu liczymy na Waszą pomoc. Dlatego też postanowiliśmy utworzyć „GRUPĘ 100” - jako formę wsparcia dla klubu. Klubu, który od wielu lat stanowi wizytówkę osiedla Skotniki i Dzielnicy VIII Miasta Krakowa oraz jest miejscem, gdzie kolejne pokolenia dzieci i młodzieży stawiają swoje pierwsze piłkarskie kroki.

 

W niniejszym dokumencie pragniemy przedstawić najważniejsze informacje związane z członkostwem w „GRUPIE 100”.

 

 Członkostwo w „GRUPIE 100” klubu sportowego O.S.K.F. „Pogoń-Skotniki” to następujące korzyści:

miejsce na liście „GRUPY 100”,


całoroczny karnet uprawniający do bezpłatnego wstępu na zawody mistrzowskie wszystkich drużyn O.S.K.F. Pogoń Skotniki,


jeśli Twoje dziecko trenuje w naszym klubie, zwolnienie z comiesięcznego opłacania składki członkowskiej,


możliwość bezpłatnego wynajęcia boiska na cele sportowe i marketingowe po wcześniejszym uzgodnieniu,


materiały promocyjne klubu,


możliwość bezpłatnej reklamy we wspólnie uzgodnionej formie (w przypadku prowadzenia własnej działalności przez członka „GRUPY 100”).

 

Aby współtworzyć „GRUPĘ 100” wystarczy wspierać finansowo nasz klub. Do Ciebie należy decyzja o wysokości wpłat. My zobowiązujemy się, żeby pozyskane w ten sposób środki finansowe wykorzystane zostały zgodnie ze statutem klubu.

 

Wymienione wcześniej korzyści orazw co gorąco wierzymy, satysfakcja z pomocy naszemu klubowi, to nie wszystko, co oferuje członkostwo w „GRUPIE 100”. Wystarczy, że wsparcie finansowe będzie miało charakter darowizny na cele statutowe klubu.

 

Zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym, darowiznę można odliczyć od podstawy opodatkowania przy rozliczeniu w roku przyszłym. W przypadku osób fizycznych do 6 procent dochodu, a w przypadku osób prawnych do 10 procent dochodu.

 

Tak więc wystarczy dokonać przelewu na konto klubowe, zaznaczając w tytule, że jest to darowizna na cele statutowe klubu. Potwierdzenie takiego przelewu jest dokumentem uprawniającym do odliczenia przekazanej sumy.”

 

Osiedlowe Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Pogoń Skotniki” chętnie udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Poniżej lista osób, do której można je kierować osobiście lub telefonicznie:

 

Mateusz Dziedzic – Prezes Klubu, tel. 605-141-986

Jarosław Kubiszowski – Wiceprezes ds. Administracyjnych, tel. 501-933-765

Przemysław Dobroch – Wiceprezes ds. Sportowych, tel. 501-194-240

Jakub Krasny – Skarbnik, tel. 504-068-656

Tagi:

  • Pogoń Skotniki, piłka nożna,
blog comments powered by Disqus