Konkurs Zostań Mistrzem EA Sports rozstrzygnięty! Sukces szkółek piłkarskich z Krakowa

05.01.2013

Oficjalne wyniki konkursu, w którym uczestniczyło 160 drużyn z całego kraju, ogłosiły duży sukces dwóch drużyn z Krakowa i okolic.

Największą liczbę głosów oddano na MTS Piast Skawina (169 531 w ciągu niespełna miesiąca). Za zajęcie pierwszego miejsca w głosowaniu kibiców Klub otrzyma nagrody w postaci sprzętu sportowego o wartości 12 000 złotych, a także konsolę PlayStation wraz z grą FIFA13 i telewizor Sony.

 

Sukces Piasta to już drugi w tym roku tak udany start w konkursie. Warto przypomnieć, że skawiński klub został już laureatem konkursu "Szkółki Piłkarskie Nivea", w którym zajął 8 miejsce w I etapie (w gronie ponad 900 szkółek!), a w II etapie plasuje się na 7 pozycji i jest na najlepszej drodze do turnieju finałowego zaplanowanego na czerwiec 2013 roku w Warszawie, którego stawką będzie tygodniowy obóz w Akademii Ajaxu Amsterdam!

 

Nie mniejszy sukces odniósł OSKF Pogoń Skotniki, wspierany także przez portal ruczaj24.pl. Dzięki wsparciu glosujących i zaangażowaniu Klubu, zespół otrzyma sprzęt sportowy o wartości 5500 złotych. W dniu zakończenia konkursu drużyna Pogoń Skotniki była na piątej pozycji, a tym samym znalazła się wśród 13 zwycięzców spośród ponad 160 szkółek piłkarskich z całej Polski.

 

Zwycięzcom gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne udane akcje!

Tagi:

  • pogoń skotniki, konkurs, piast skawina,
blog comments powered by Disqus