EA SPORTS wraz Kubą Błaszczykowskim szukają piłkarskich talentów!

18.04.2013, źródło: Informacja prasowa EA

W ramach kolejnej odsłony kampanii EA SPORTS FIFA 13 Zostań Mistrzem 9 kwietnia 2013 r. wystartowały dwa nowe konkursy: "Odkrywamy piłkarskie talenty" oraz "Najlepsze bramki FIFA." Konkursy skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat.

Poprzez wspólną zabawę EA SPORTS, producent gry FIFA 13, chce wesprzeć młodych pasjonatów piłki nożnej w rozwoju i doskonaleniu umiejętności, a fanów gry FIFA zachęcić do pochwalenia się swoimi osiągnięciami. Oficjalnym partnerem kampanii jest Kuba Błaszczykowski, a patronatem honorowym kampanię objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

 

W ramach konkursu „Odkrywamy piłkarskie talenty” młodzi zawodnicy będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami piłkarskimi, poprzez zamieszczenie zgłoszeń wideo w serwisie www.zostanmistrzem.com.pl. Spośród zgłoszonych materiałów wideo EA SPORTS wraz Kubą Błaszczykowskim wybiorą 15 najbardziej utalentowanych piłkarzy. Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy nagrać i zamieścić na stronie konkursowej film prezentujący zdolności piłkarskie dziecka w wieku 7-16 lat. Nagrodą dla zwycięzców jest wyjazd na tygodniowy letni obóz piłkarski z Polish Soccer Skills do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale.

 

Filmy można zgłaszać od 9 kwietnia do 31 maja, rejestrując się na stronie internetowej www.zostanmistrzem.com.pl.

 

Mistrzów wirtualnego futbolu zapraszamy do konkursu „Najlepsze bramki FIFA”, w którym zbierane są zgłoszenia zawierające najciekawsze gole strzelone w grach wideo z serii FIFA. Najlepsze bramki zamieszczone na stronie www.zostanmistrzem.com.pl , których autorzy zbiorą największą liczbę głosów, EA SPORTS nagrodzi pięcioma biletami na wrześniowy mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata pomiędzy Polską a Czarnogórą oraz spotkaniem z piłkarzem reprezentacji Polski.

 

Materiały wideo zawierające bramki w grze FIFA można zgłaszać od 9 kwietnia do 31 maja.

 

W obu konkursach internauci mogą włączyć się do zabawy i wesprzeć młodych zawodników głosując codziennie na wybrane bramki, lub promując młode piłkarskie talenty za pośrednictwem portali społecznościowych.

 

Kampania EA SPORTS FIFA 13 Zostań Mistrzem to długofalowy program przygotowany przez producenta gry FIFA 13, firmę Electronic Arts, który ma na celu wszechstronne wspieranie młodych talentów piłkarskich w rozwoju i doskonaleniu swoich umiejętności.

 

Więcej informacji o kampanii EA SPORTS FIFA 13 Zostań Mistrzem i prowadzonych w jej ramach konkursach na stronie www.zostanmistrzem.com.pl. Więcej informacji o Electronic Arts: www.ea.com

Tagi:

  • Zostań mistrzem, Fifa 13, EA Sports, Skotniki
blog comments powered by Disqus