Gwałtu, co się dzieje - Teatr Graciarnia na Scenie Tęcza

08.01.2013

W styczniu odbędą się pokazy kolejnych przedstawień Teatru Graciarnia na Scenie Tęcza. Po "19 południku?", prezentowanym w ostatnich dniach listopada, przeszedł czas na "Gwałtu, co się dzieje!?", który zostanie pokazany 12 stycznia.

5 mężczyzn i 4 kobiety. Brzmi jak pojedynek bo i takowym się objawia cała historia. Tytułowe "Gwałtu, co się dzieje!" to najlepsze odzwierciedlenie wydarzeń jakie mają miejsce. Kobiety na miejscu mężczyzn? Kobiece rządy? Niedorzeczne, a jednak... stało się. Czy zaburzony ład stanie się nowym porządkiem? A gdzie w tym wszystkim superbohater? Miłość? Zdrada? Kłamstwo? Męstwo? Niebezpieczeństwo? Są i one. Jednym słowem hollywoodzka produkcja pisana piórem mistrza Fredry!

 

Występują: Radek Misiewicz, Maria Buksa, Joanna Kolasa, Klaudia Urban, Anita Warkiewicz, Michał Pastuszczak, Tomasz Katra, Jakub Kalemba, Maciej Iljaszewicz.

Reżyseria : Tomasz Smykalski

Charakteryzacja, kostiumy : Marta Korzeniowska

Czas trwania : 50min

 

Bilety na spektakl w cenie 8zł (ulgowy studencki/szkolny) oraz 15zł(normalny) do nabycia na miejscu tuż przed spektaklem. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail : teatrpk@gmail.com lub telefonicznie pod nr. telefonu 515-245-291.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.teatrpk.za.pl

Tagi:

  • scena tęcza, teatr, graciarnia, spektakl
blog comments powered by Disqus