Szykuje się ciekawy kawałek literatury "Prowansalski zawrót głowy"

25.03.2015

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą propozycją, która już za niecały miesiąc, a dokładnie 22 kwietnia 2015 ukaże się w księgarniach w całej Polsce. Mowa o „Podpowiedzi serca” – debiutanckiej powieści Małgorzaty Łatki.

obrazek

źródło: blackpublishing.pl

Jak możemy się przekonać po zapowiedzi szykuje się ciekawy kawałek literatury, który przeniesie nas w ciepłe nadmorskie klimaty Prowansji pachnącej lawendą i pięknymi słonecznymi dniami.

 

Nie ma chyba osoby, która nie marzy o takim miejscu, by choć na kartkach powieści zasmakować jak wygląda życie, gdzie niebo wydaje się bardziej błękitne a świat ciekawszy.

 

Zaintrygowanych odsyłamy do przeczytania krótkiej notki, która nie może pozostawić czytelników obojętnymi.

 

Tylko raz spotykamy na swojej drodze tę jedną jedyną osobę, która potrafi odmienić nasz świat


Kiedy Joanna Suska prosi swoją siostrę bliźniaczkę, by zastąpiła ją na spotkaniu firmowym z ważnym klientem, nawet nie podejrzewa nadejścia kłopotów. Niedługo potem dochodzi do niezręcznej sytuacji, która staje się momentem zwrotnym jej życia.

 

Wszystkie przekonania i zasady, którymi Joanna dotąd się kierowała, przestają się liczyć. Kobieta porzuca swoje ułożone, idealne życie i wyrusza w świat, by odkryć, co się dla niej naprawdę liczy.

 

 

Niespodziewanie trafia do nadmorskiej miejscowości na zachodzie Prowansji i tam poszukuje odpowiedzi na dręczące ją pytania. Czy ktoś pospieszy z podpowiedzią?

 

 

Już 22 kwietnia zapraszamy do księgarń!

 

Więcej informacji: tutaj!

Tagi:

  • Podpowiedź serca, Małgorzata, Łatka, prowannsja, powieść
blog comments powered by Disqus