Wasze artykuły

Dlaczego odchudzać się z dietetykiem? Nowy gabinet dietetyczny na Ruczaju!

14.06.2020

Często zastanawiamy się, czy warto - bo tyle jest na rynku książek z modnymi "cudownymi" dietami. Internet aż huczy od informacji jak należy jeść by osiągnąć super figurę godną celebryty. czytaj dalej »

Kobierzyńska Street Food Park

05.06.2020

Kobierzyńska Street Food Park zlokalizowany przy ulicy Kobierzyńskiej 127 to zupełnie nowa miejscówka na mapie Krakowa. Dzielnica VIII zostanie wzbogacona o lokalizację, w której oprócz dobrego jedzenia, przyjemnej muzyki i zimnego piwa będziecie mogli odpocząć i miło spędzić czas. czytaj dalej »

Coworking alternatywą dla pracy w domu

17.05.2020

Dziewięciu na dziesięciu freelancerów wybiera pracę zdalną, najczęściej w domu lub w przestrzeni publicznej z dostępem do internetu. Czyli w praktyce, pracować można wszędzie. Pandemia koronawirusa zmieniła wybór - w przymus pozostania w domu. Niestety nie dla każdego okazało się to zmianą na lepsze. Czekając na powrót do normalności i codziennej rutyny sprzed epidemii, bo przecież nastąpi on wcześniej lub później, warto sprawdzić, co oferuje rynek w zakresie wynajmu miejsc do pracy. czytaj dalej »

Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW

12.01.2019

Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! czytaj dalej »

Ryzyko wysokie jak szpilki

18.12.2018

Szpilki to obecnie symbol kobiecości i alegoria seksapilu. Wiele kobiet nie wyobraża sobie wieczornego wyjścia bez szpilek, koturn, tudzież platform. Trudno się temu dziwić, bowiem każda przedstawicielka płci pięknej chce wyglądać atrakcyjnie. czytaj dalej »

Ogród Społeczny na ulicy Macierzanki w Krakowie

18.03.2018

Chciałabym założyć Ogród Społeczny na Ruczaju. Działka, która spełnia warunki wyznaczone przez ZZM to działka na ul. Macierzanki, a jej powierzchnia to 0,13 ha. Celem projektu jest stworzenie przyjaznej dla mieszkańców strefy relaksu w otoczeniu pięknej zieleni. czytaj dalej »

Szkolenia i warsztaty tematyczne prowadzone przez Fundację Rozwoju BeRST

16.06.2017

Fundacja Rozwoju BeRST zaprasza na szkolenia oraz warsztaty tematyczne prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców. czytaj dalej »

banner

Najlepsi małopolscy pracodawcy 2015 roku

19.02.2016

Firma Ingeus ogłosiła Laureatów drugiej edycji małopolskiej Akcji: Dobry Pracodawca. Wyróżnionych zostało 48 firm prowadzących działalność na terenie województwa małopolskiego. czytaj dalej »

Zacznij odchudzanie od bezpłatnej konsultacji z dietetykiem Naturhouse

25.01.2016

Spełnij noworoczne postanowienia! Już dziś zgłoś się do salonu dietetycznego Centrum Naturhouse Ruczaj z lokalizacją na ulicy Chmieleniec 2b, lok.8 i zapisz się na bezpłatne konsultacje dietetyczne. czytaj dalej »

Piekarnia u Zgudy - najwyższej jakości pieczywo oraz domowe wyroby cukiernicze

28.12.2015

Jesteśmy piekarnią z Wadowic o ponad 130 letniej tradycji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości pieczywo oraz domowe wyroby cukiernicze. czytaj dalej »

Masz problem z zapisaniem się na wizytę lekarską?

08.12.2015

Czy zdarzyła Ci się kiedykolwiek sytuacja, kiedy będąc chory, miałeś problem z zapisaniem się na wizytę lekarską jeszcze tego samego dnia? Możesz to zmienić! czytaj dalej »

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w Naturhouse

10.06.2015

W nowym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Krakowie na osiedlu Ruczaj można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu. czytaj dalej »

Badanie na temat zagospodarowania przestrzennego na Ruczaju

23.05.2015

W ramach zajęć na UJ prowadzimy jako grupa badania na temat zagospodarowania przestrzennego na terenie nowej części osiedla Ruczaj. Chcielibyśmy prosić mieszkańców tego osiedla o pomoc w przeprowadzeniu badania, które polega na wypełnieniu krótkiej ankiety. czytaj dalej »

Senioralny audyt przestrzeni

22.05.2015

Rozpoczynamy nowy projekt na terenie Dębnik i Podgórza, będzie on polegał na przeprowadzeniu wśród seniorów badań opinii dotyczących przestrzeni publicznej, tego w jaki stopniu jest ona przyjazna dla seniorów i co można by w niej zmienić. Następnie będziemy próbować wspólnie wprowadzić wypracowane rekomendacje w życie. czytaj dalej »

Warszataty makijażu w poszukiwaniu własnego stylu

18.05.2015

W poszukiwaniu własnego stylu to propozycja cyklicznych spotkań wpływających na dobry wygląd współczesnej kobiety. Zajęcia kierowane są do pań, które zarówno chcą poznać sposoby wykonywania makijażu jak doskonalić już posiadane umiejętności. czytaj dalej »

Facebook