Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dietetycznych w Naturhouse

10.06.2015, źródło: Naturhouse Ruczaj

W nowym Centrum Dietetycznym Naturhouse w Krakowie na osiedlu Ruczaj można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

obrazek

Naturehouse, ul. Chmieleniec 2B

Centrum Dietetyczne na ul. Chmieleniec należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze.

 

Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej. 

 

Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających.

 

- Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi Anna Kedziora, dietetyk z Centrum Naturhouse w Krakowie.

 

Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. -Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo- dodaje dietetyk Naturhouse. 

 

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację.

 

Naturhouse ul. Chmieleniec

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Chmieleniec 2B.

30-348 Kraków

tel. 794 900 122

 

Punkt czynny jest w godzinach: pn, śr: 10:00-18:00, wt: 12:00-20:00, czw, pt: 8:00-16:00

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Tagi:

  • Naturhouse, ruczaj, chmieleniec, konsultacje, dietetyk, centrum dietetyczne, dietetyk ruczaj
blog comments powered by Disqus