Szkolenia i warsztaty tematyczne prowadzone przez Fundację Rozwoju BeRST

16.06.2017

Fundacja Rozwoju BeRST zaprasza na szkolenia oraz warsztaty tematyczne prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców.

obrazek

Szkolenie pt. ,, Asertywność –jak nie dać się zepchnąć na margines”, zaplanowane na godz. 17:00 27 czerwca 2017 roku, jest skierowane przede wszystkim do osób w podeszłym wieku jak i osobom które posiadają trudności z odnalezieniem się w dzisiejszych czasach. Celem niniejszego szkolenia jest zwrócenie uwagi na metody wyrażania swoich emocji, myśli, zdania oraz potrzeb. Szkolenie poprowadzi specjalista w obszarze komunikacji interpersonalnej, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi.


Z kolei 28 czerwca 2017 roku, o godz. 16:00, zapraszamy wszystkie osoby, które chcą schudnąć lecz nie mogą lub z jakiś powodów zamiast chudnąć to po raz kolejny przybierają na wadze, na szkolenie pt. ,,Psychodietetyka- dieta to nie tylko (nie)jedzenie”. Podczas szkolenia uczestnicy szkolenia będą miały możliwość przedyskutowania swoich osiągnięć lub też porażek ze specjalistą z zakresu odżywiania. Ponadto dowiedzą się o wpływie emocji, stresu oraz motywacji w procesie odchudzania.


W ostatnim dniu czerwca Fundacja Rozwoju BeRST, tj. 30 czerwca , godz. 10:00, zaprasza na szkolenie pt. ,, I ślubuję Ci…- zagadnienia z prawa rodzinnego”. Szkolenie to skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką z zakresu : małżeństwa w obliczu prawa kanonicznego, małżeńskiego ustroju majątkowego, konsekwencji rozwodu i separacji, mediacji z zakresu prawa rodzinnego.Szkolenia odbędą się przy ul. Chmieleniec w Krakowie.


Szkolenia dostępne dla osób niepełnosprawnych. Udział w szkoleniach jest odpłatny. Więcej szczegółów na facebook.com/fundacjarozwojuberst oraz telefonicznie: 795-005-623. Zapisy przyjmowane są do 20 czerwca telefonicznie, a także za pośrednictwem poczty e-mail: fundacja@berst.com.pl lub osobiście: Rynek 18 Skawina. 

 

 

Tagi:

  • szkolenia, rozwój, psychodietetyka, chmieleniec, ruczaj, Fundacja Rozwoju BeRST, warsztaty, Skawina, prawo rodzinne, komunikacja interpersonalna
blog comments powered by Disqus