Najlepsze 3 biura rachunkowe na Ruczaju

10.06.2021, źródło: Materiał zewnętrzny

Chcesz założyć działalność gospodarczą i zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób rozwiązać kwestię związaną z prowadzeniem dokumentacji księgowej? Możesz podjąć się tego zadania samodzielnie. Inna opcja, to zatrudnienie księgowej na etat.

obrazek

Biura rachunkowe na Ruczaju

Chcesz założyć działalność gospodarczą i zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób rozwiązać kwestię związaną z prowadzeniem dokumentacji księgowej? Możesz podjąć się tego zadania samodzielnie. Inna opcja, to zatrudnienie księgowej na etat. Obydwa rozwiązania mają sporo minusów. Pierwsze to konieczność poświęcenia czasu i zdobycia nowej wiedzy. Drugie, wiąże się ze sporymi wydatkami. Możesz wybrać trzecią drogę, z której jak do tej pory skorzystało wielu przedsiębiorców. Jest to zewnętrzna obsługa księgowa.

 

Poniżej znajdziesz zestawienie trzech najlepszych biur rachunkowych działających na Ruczaju w Krakowie.


Biuro rachunkowe RoscoTax
Księgowość Ruczaj - biuro rachunkowe
Biuro rachunkowe Ufniarz


Specjaliści z RoscoTax pomogą w założeniu działalności oraz podejmą się prowadzenia obsługi księgowości. W ofercie można znaleźć między innymi prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę podmiotów rozliczających się na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego oraz obsługę kadrowo - płacową. Pracownicy biura posiadają ogromne doświadczenie w obsłudze zarówno małych, jak i dużych firm. Wśród atutów krakowskiego biura rachunkowego RoscoTax można wymienić między innymi indywidualne podejście do klienta. Z pracownikami RoscoTax można skontaktować się przy pomocy formularza internetowego dostępnego na stronie www, pisząc maila lub telefonicznie.


To kolejne miejsce na mapie krakowskich biur rachunkowych, które warto mieć na uwadze, szukając dla swojej firmy zewnętrznej księgowości. Jak można dowiedzieć się ze strony internetowej biura rachunkowego Księgowość Ruczaj, cennik obsługi konkretnego podmiotu uzależniony jest od formy rozliczeń czy ilości dokumentów przesyłanych do rozliczenia. Kontaktując się z pracownikami firmy, można poprosić o indywidualną wycenę współpracy. Biuro księgowe oferuje atrakcyjną ofertę lekarzom różnych specjalności. Każdy z klientów może liczyć na fachową obsługę zgodną z najwyższymi standardami. Pracownicy firmy pomogą uzyskać dotacje z UE oraz doskonale orientują się w przepisach dotyczących tarczy antykryzysowej. Pod siedzibą biura znajduje się parking dla klientów – nie musisz się martwić o to, gdzie zostawić samochód.


To kolejne ciekawe rozwiązanie dla firm ceniących obsługę na najwyższym poziomie. Oferta biura rachunkowego jest bardzo szeroka. Obejmuje kompleksową obsługę księgową i kadrowo - płacową. Jeżeli klient udzieli odpowiedniego pełnomocnictwa, to przedstawiciel biura rachunkowego będzie reprezentantem w przypadku kontroli przeprowadzanej przez urzędnika z ZUS-u lub z Urzędu Skarbowego. Każdy z klientów biura może skorzystać także z doradztwa podatkowego. Dogodna lokalizacja biura umożliwia bezproblemowy dojazd z południowych dzielnic Krakowa. Niektórych przedsiębiorców mogą zainteresować także pozostałe usługi świadczone przez biuro rachunkowe Ufniarz. Zaliczyć można do nich między innymi sporządzanie raportów dla GUS czy NBP oraz przygotowywanie wniosków o udzielenie kredytów dla firm.

Tagi:

  • biuro rachunkowe w Krakowie, biuro rachunkowe Ruczaj, dokumentacja księgowa Ruczaj, biuro księgowe, obsługa księgowa Kraków Ruczaj
blog comments powered by Disqus