Kontakt

Ruczaj24.pl

 

Twoje osiedle z innej strony. Wiadomości, wydarzenia, komentarze, życie mieszkańców czyli wszystko, co chcesz wiedzieć o miejscu, w którym żyjesz. 
Ruczaj24.pl to miejsce w którym znajdziesz informacje dotyczące osiedli: Ruczaj, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Skotniki, osiedle Podwawelskie. Do waszej dyspozycji oddajemy portal, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o usługach i firmach dostępnych na tym terenie, przedszkolach, szkołach, uczelniach wyższych. Poznasz miejsca do aktywnego spędzania czasu, zobaczysz miejsca o których nie słyszałeś, dowiesz się o budowie tramwaju na Ruczaj. Mamy nadzieje, że nasza inicjatywa zachęci was do częstego odwiedzania portalu i czynnego udziału w istnieniu strony. 
Masz coś ciekawego do powiedzenia? 
Lubisz i potrafisz pisać ciekawe artykuły? 
Dołącz do naszego grona!
kontakt@ruczaj24.pl
Mieszkasz w obszarze naszego zasięgu? Prowadzisz ciekawy blog kulinarny, podróżniczy, polityczny itp.? Chcesz aby twój wpis z bloga pojawił się na głównej stronie Ruczaj24.pl z odnośnikiem do bloga? Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.
Pomóżcie nam stworzyć społeczność internetową mieszkańców dzielnicy i zapraszajcie znajomych do polubienia naszego profilu.

Twoje osiedle z innej strony. Wiadomości, wydarzenia, komentarze, życie mieszkańców czyli wszystko, co chcesz wiedzieć o miejscu, w którym żyjesz. Ruczaj24.pl to miejsce w którym znajdziesz informacje dotyczące osiedli: Ruczaj, Łagiewniki, Borek Fałęcki, Skotniki, osiedle Podwawelskie, Skawina oraz okolice Krakowa.

Do waszej dyspozycji oddajemy portal, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o usługach i firmach dostępnych na tym terenie, przedszkolach, szkołach, uczelniach wyższych. Poznasz miejsca do aktywnego spędzania czasu, zobaczysz miejsca o których nie słyszałeś, dowiesz się o budowie tramwaju na Ruczaj. Mamy nadzieje, że nasza inicjatywa zachęci was do częstego odwiedzania portalu i czynnego udziału w istnieniu strony.

Masz coś ciekawego do powiedzenia? Lubisz i potrafisz pisać ciekawe artykuły? Dołącz do nas! Mieszkasz w obszarze naszego zasięgu? Prowadzisz ciekawy blog kulinarny, podróżniczy, polityczny itp.? Chcesz aby twój wpis z bloga pojawił się na głównej stronie Ruczaj24.pl z odnośnikiem do bloga? Skontaktuj się z nami a na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

 

Masz pytania? Chcesz zacząć współpracę? Chcesz dodać wpis informacyjny, reklamowy lub zamieścic banner na stronie głónej? Napisz lub zadzwoń, na pewno znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.


Telefon: +48 516 589 616

E-mail: kontakt@ruczaj24.pl

facebook: www.facebook.com/Ruczaj24pl-211129178918444/